Поиск

Календарь

«  Февраль 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728

Научно-методический центр развития образования
"Научно-методический центр
развития образования"


Школьный гид
"Школьный гид"


ГАРМОНИЯ
Образовательная система "ГАРМОНИЯ"


ЕГЭ
Единый Государственный Экзамен


ЕГЭ
"Открытый урок"


ЕГЭ
"Сфера Знаний"

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Среда, 07.12.2016, 00:48
Приветствую Вас Гость | | Главная | | Регистрация | Выход | Вход
ОБРАЗОВАНИЕ     ЛУГАНСКА
О Б Р А З О В А Т Е Л Ь Н Ы Й  П О Р Т А Л 
Г О Р О Д А  Л У Г А Н С К А
Головна » 2014 » Февраль » 25 » Впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти
01:44
Впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти

   13 лютого 2014 року комунальним закладом «Луганський методичний центр» на базі Луганської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 було проведено науково – практичний семінар «Основні засади впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти у навчально-виховний процес викладання іноземних мов», у якому взяли участь  учителі іноземних мов міста Луганська, які мають вищу кваліфікаційну категорію.
   Держстандартом передбачено формування ключових і предметних компетентностей. Застосування комунікативно-діяльнісного підходу оволодіння мовами у сучасної системі навчання іноземних мов розглядається як важний засіб міжкультурного спілкування, усвідомлення учнями особливостей культури народів, мови яких вивчаються, власної національної культури. 
   Тетяна Ковальова, методист з іноземних мов Луганського методичного центру, надала аналіз особливостей нового  Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти у навчально-виховний процес викладання іноземних мов, який ґрунтується на засадах особистісно зорієнтованого, компетентнісного і діяльнісного підходів, що реалізовані в освітньої галузі і відображені в результативних складових змісту базової і повної загальної середньої освіти з іноземних мов.
   Про організацію навчання іноземним мовам в 5-х та 6-х класах за новим Держстандартом базової та повної середньої освіти розповіла Ганна Худіна, методист іноземних мов ЛОІППО.


   Тетяна Хижняк, кандидат педагогічних наук, викладач ЛНУ ім. Шевченка, обґрунтувала ефективність використання медіа засобів на уроках іноземної мови з метою вдосконалення результативності викладання.
   Під час практичної частини семінару вчителями Луганської школи № 57 було надано демонстраційні уроки: Наталія Мізіна «Let’s make a new friend» 2 Д клас, Людмила Бородіна «Wir richten die Wohnung ein» 6 Д клас, Тетяна Семененко «Free time. Planning free time activity» 4 Б клас, Оксана Сафонова «Natural disasters» 10 А клас, Олена Самохіна «Painting. Visiting the Art Gallery» 11 А клас.
   Вчителі – учасники семінару мали змогу побачити на практиці та проаналізувати вимоги діючого Державного стандарту базової і повної загальної середньої  освіти щодо викладання іноземних мов у навчальних закладах міста Луганська. 
   Луганський методичний центр щиро дякує директору Луганської спеціалізованої школи  № 57 Тетяні Панкратьєвій, заступнику директора з навчально-виховної роботи Ользі Глазковій та методичному об’єднанню вчителів іноземних мов за допомогу у підготовці та проведенні семінару.


Переглядів: 252 | Додав: metodist | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2016