Поиск

Календарь

«  Март 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Научно-методический центр развития образования
"Научно-методический центр
развития образования"


Школьный гид
"Школьный гид"


ГАРМОНИЯ
Образовательная система "ГАРМОНИЯ"


ЕГЭ
Единый Государственный Экзамен


ЕГЭ
"Открытый урок"


ЕГЭ
"Сфера Знаний"

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Среда, 07.12.2016, 00:43
Приветствую Вас Гость | | Главная | | Регистрация | Выход | Вход
ОБРАЗОВАНИЕ     ЛУГАНСКА
О Б Р А З О В А Т Е Л Ь Н Ы Й  П О Р Т А Л 
Г О Р О Д А  Л У Г А Н С К А
Головна » 2014 » Март » 7 » Today is a great day to learn something new
14:03
Today is a great day to learn something new

Основним завданням навчання іноземних мов є формування в учнів комунікативної компетенції, а саме володіння мовою як засобом міжкультурного спілкування. 
Процес навчання це взаємопов’язана діяльність учителя й учня, яка направлена на оволодіння учнями системою знань, умінь і навичок та їх практичне використання, розвиток творчих здібностей учнів. 
Урок іноземної мови як основна організаційна одиниця навчального процесу є його частиною, і самостійною, цілісною ланкою одночасно. До нього пред’являються дидактичні вимоги, як і до всього навчального процесу, де взаємодіють мета, зміст, методи. 
18 лютого 2014 року з метою поглиблення методики викладання іноземних мов, ефективного використання методів навчання Луганським методичним центром на базі Луганської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 імені О. Молодчого був проведений практичний семінар для молодих вчителів іноземних мов ІІІ-го року навчання за темою: «Сутність і функції методів навчання іноземної мови в умовах реалізації нового Державного стандарту».
Під час семінару були розглянуті питання нових підходів до методів викладання  іноземних мов відповідно до вимог нового Державного стандарту, які проаналізувала Тетяна Ковальова, методист Луганського методичного центру. 


Про методи та прийоми реалізації діяльнісного підходу навчання іноземним мовам розповіла Ольга Яценко, керівник методичного об’єднання вчителів іноземних мов школи № 13 міста Луганська.
Присутні вчителі прийняли участь у практичному занятті за темою: «Активні методи навчання англійської мови», який було проведено Ольгою Яценко.
 На питанні реалізації компетентнісного підходу в процесі навчання іноземної мови зупинилась Наталія Тишина, вчитель англійської мови Луганської школи № 13, яка продемонструвала ефективні методи та прийоми формування лексичної компетенції молодших школярів під час проведення фрагменту уроку у 2 А класі за темою «Дії. Дієслово can».
Було надано характеристику особистісно-зорієнтованого підходу в навчанні іноземної мови згідно нового Державного стандарту та продемонстровано елементи уроків в 1 класі за темою «Введення літер алфавіту з урахуванням різних типів особистості та способами сприйняття інформації» Іриною Боровою, вчителем англійської мови школи № 13 міста Луганська.
Наталія Хлебас, вчитель англійської та французької мови Луганської школи № 13, зупинилась на сучасних методах викладання другої іноземної мови та провела практичне заняття з присутніми вчителями за темою «Ефективність використання музики на уроках французької як другої іноземної».
Присутні на семінарі вчителі іноземних мови взяли активну участь у практичних заняттях та підкреслили методичну значущість даного заходу.
Луганський методичний центр щиро дякує директору Луганської школи № 13 Олені Прасоловій, заступнику директора з навчально-виховної роботи Павлу Крамарю та методичному об’єднанню вчителів іноземних мов за допомогу у підготовці та проведенні семінару.


Переглядів: 223 | Додав: metodist | Рейтинг: 1.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2016