Поиск

Календарь

«  Февраль 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728

Научно-методический центр развития образования
"Научно-методический центр
развития образования"


Школьный гид
"Школьный гид"


ГАРМОНИЯ
Образовательная система "ГАРМОНИЯ"


ЕГЭ
Единый Государственный Экзамен


ЕГЭ
"Открытый урок"


ЕГЭ
"Сфера Знаний"

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Среда, 07.12.2016, 00:44
Приветствую Вас Гость | | Главная | | Регистрация | Выход | Вход
ОБРАЗОВАНИЕ     ЛУГАНСКА
О Б Р А З О В А Т Е Л Ь Н Ы Й  П О Р Т А Л 
Г О Р О Д А  Л У Г А Н С К А
Головна » 2014 » Февраль » 24 » Круглий стіл «Освітні технології на озброєнні сучасного вчителя іноземної мови»
01:35
Круглий стіл «Освітні технології на озброєнні сучасного вчителя іноземної мови»

«Нова ідея розширює межи розуму, і він уже ніколи 
не вернеться у свої попередні рамки»  
Олівер Холмс

   В сучасних умовах технологічність стає домінуючою характеристикою діяльності людини, означає перехід на якісно новий ступінь ефективності й оптимальності. 
   Технологічний підхід характеризує спрямованість педагогічних досліджень на вдосконалення діяльності навчання, підвищення ії результативності, інструментальності, інтенсивності. Технологія педагогічної діяльності враховує об’єктивні дидактичні закономірності і, таким чином, забезпечує в конкретних умовах відповідність результату діяльності попередньо поставленим цілям.
   Круглий стіл «Освітні технології на озброєнні сучасного вчителя іноземної мови» було проведено 11 лютого 2014 року комунальним закладом «Луганський методичний центр» на базі КЗ «Луганська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23» з метою удосконалення методичних знань та практичного застосування інноваційних технологій та основних характеристик технологічного підходу у навчанні. 
Тетяна Ковальова, методист Луганського методичного центру, зупинилась на питанні упровадження інноваційних освітніх технологій як підґрунті якісної освіти та шляху до реалізації  вимог нового Державного стандарту початкової освіти, базової і повної загальної середньої освіти.
   Педагогу необхідно орієнтуватися в широкому спектрі сучасних технологій навчання іноземним мовам, їх цілях, концептуальних положеннях, особливостях методики.


   Класифікацію основних освітніх технологій відносно сфери викладання іноземних мов презентували Валентина Буряк ї Світлана Ветух, вчителі англійської мови ЛНВК № 60.
   Досвідом роботи щодо практичного застосування окремих інноваційних технологій поділились вчителі іноземних мов міста Луганська. Так, з досвіду роботи про технологію інтенсифікації навчання на основі опорних схем та технологію «Мовного портфоліо» розповіла Ірина Таценко, вчитель німецької та англійської мов, заступник директора з навчально-виховної роботи ЛСЗШ № 23.
   Використання ігрових технологій для підвищення ефективності уроку у початковій школі було представлено Людмилою Ільїною, вчителем англійської мови, керівником шкільного методичного об’єднання ЛСЗШ № 25. 
   Своїм досвідом роботи щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій з метою формування вмінь та навичок усного мовлення учнів поділилась Юлія Ковальчук, учитель англійської мови ЛНВК № 36.


   Перспективно-випереджувальні технології як засіб поповнення словникового запасу учнів представила Олена Давоян, учитель англійської мови ЛЛІМ.
   Аналіз результатів ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов  та роль застосування освітніх технологій у вихованні обдарованих учнів було надано Аллою Клімчук, керівником методичного об’єднання вчителів іноземних мов міста Луганська.
   Вчителі іноземних мов міста Луганська ділились своїми думками щодо використання освітніх технологій у викладанні другої іноземної мови, спецкурсів у процесі підготовки учнів – учасників ІІІ та ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов.
   Вчителі були орієнтовані на реалізацію діяльнісного, компетентнісно-спрямованого підходу до викладання іноземних мов у відповідності до нового Державного стандарту. 
   Луганський методичний центр щиро дякує директору   Луганської  школи № 23 Ользі Сергєєвій, методичному об’єднанню вчителів іноземних мов за допомогу у підготовці та проведенні круглого столу.

Переглядів: 225 | Додав: metodist | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2016