Поиск

Календарь

«  Апрель 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Научно-методический центр развития образования
"Научно-методический центр
развития образования"


Школьный гид
"Школьный гид"


ГАРМОНИЯ
Образовательная система "ГАРМОНИЯ"


ЕГЭ
Единый Государственный Экзамен


ЕГЭ
"Открытый урок"


ЕГЭ
"Сфера Знаний"

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Воскресенье, 04.12.2016, 23:19
Приветствую Вас Гость | | Главная | | Регистрация | Выход | Вход
ОБРАЗОВАНИЕ     ЛУГАНСКА
О Б Р А З О В А Т Е Л Ь Н Ы Й  П О Р Т А Л 
Г О Р О Д А  Л У Г А Н С К А
Головна » 2014 » Апрель » 20 » Інноваційний простір Державного стандарту
14:47
Інноваційний простір Державного стандарту

  Педагоги міста Луганськ традиційно зустрічають квітень Вернісажем педагогічних ідей, який проводився 7 та 8 квітня 2014 року. Вернісаж розпочався виставкою інноваційних знахідок вчителів міста Луганськ на базі Луганської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20.

  Методичним  об’єднанням вчителів іноземних мов на виставці були представлені методичні та дидактичні матеріали з досвіду роботи вчителів за проблемою реалізації вимог нового Державного стандарту в напрямі «Від компетентності вчителя до компетенції учня». Система роботи методичного об’єднання була відображена наочно та з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій. Високий рівень професійної компетентності вчителів методичного об’єднання було втілено у виставці друкованих робіт, опублікованих у фахових періодичних виданнях. 
  Перлиною виставки був банк розробок уроків для класів, які навчаються за новим Держстандартом в електронному вигляді, систематизованих за рівнями викладання.  

  Практичним втіленням представлених на виставці ідей стали майстер-класи за темою «Інноваційний простір Державного стандарту», які було проведено на базі Луганського ліцею іноземних мов 8 квітня 2014 р. 

  Під час майстер-класів творчі вчителі, які плідно працюють з використанням інноваційних технологій, поділились своїм досвідом та креативними ідеями. 
  Інна Медвєдєва, вчитель англійської мови Луганського навчально-виховного комплексу № 36, поділилась наробками щодо навчання нової лексики шляхом використання ІКТ та наочності на початковому етапі навчання. Майстер-клас  було чітко спрямовано на демонстрацію методів та засобів розвитку комунікативних навичок учнів відповідно основним дидактичним принципам.

  Наталія Мізіна,  вчитель англійської мови Луганської спеціалізованої школи № 57, запропонувала цікаві та корисні з точки зору навчання іноземній мові способи формування нової позитивної навчальної ситуації шляхом використання діяльнісної стратегії Державного стандарту. Майстер-клас було проведено повністю інтерактивно, він мав інформативний та динамічний характер.

  Юлія Бастракова, вчитель англійської мови Луганської спеціалізованої школи № 54, представила свої ідеї з формування прагматичної компетенції на початковому етапі навчання шляхом впровадження проектної методики в умовах підготовки до реалізації нового Державного стандарту. Майстер-клас було побудовано з урахуванням вікових особливостей основних об’єктів навчання – учнів початкової школи – та з використанням здоров’язбережувальних та ігрових технологій.
  Олена Романова, вчитель англійської мови Луганського навчально-виховного комплексу № 42, продемонструвала засоби формування граматичної компетентності учнів на матеріалі теми “Present Continuous”. Вчитель залучила до активної роботи всіх учасників майстер-класу, показала різноманітні та цікаві методи  роботи.
  Світлана Вєтух, вчитель англійської мови Луганського навчально-виховного комплексу № 60, ділилась досвідом з організації уроків  з метою розвитку соціокультурної компетентності учнів із застосуванням технології роботи в групах. Заняття відрізнялось великою  кількістю різноманітних форм роботи в групах.
  Любов Чукова, вчитель англійської мови Луганського навчально-виховного комплексу № 24, продемонструвала педагогічні можливості кооперативної групової роботи як однієї з умов ефективного застосування інтерактивних технологій.
Валентина Буряк, вчитель англійської мови Луганського навчально-виховного комплексу № 60, представила форми та методи роботи з розвитку комунікативної компетенції на основі критичного мислення. Майстер-клас включав в себе ефективні форми роботи з організації дискусії, розвитку аналітичних здібностей учасників.
  Олена Дікая, вчитель англійської мови Луганської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20, запропонувала засоби формування мовленнєвої компетенції шляхом розвитку граматичних навичок з використання ступенів порівняння прикметників. Майстер клас відрізнявся логічністю викладання матеріалу, доцільністю структурованості етапів, ефективністю використаних методів та видів роботи у поєднанні з відповідністю віковим особливостям цільової аудиторії – учням середньої ланки згідно вимог нового Державного стандарту.
  Лілія Харламова, вчитель німецької мови Луганського навчально-виховного комплексу № 30, запропонувала власні ідеї з  використання парної та групової форм роботи як ефективного способу формування комунікативної компетенції учнів. Вчителю вдалось створити креативну та доброзичливу атмосферу, що сприяла активності учасників, робота майстер класу була спрямована на результат, мала цілком комунікативний характер.

  Світлана Сєлютіна, вчитель німецької мови Луганського навчально-виховного комплексу № 36, продемонструвала засоби розвитку лексичної компетентності шляхом використання наочності та ІКТ. Майстер-клас було насичено різними видами наочності, включаючи мультимедійні засоби.   Присутні відмітили цікаве поєднання роботи над розвитком граматичної та лексичної компетенції учнів.
  Присутні вчителі були активно залучені до роботи у майстер-класах та відмітили їх корисність та інформативність. Робота за новим Державним стандартом розкриває перспективи для вчителів, які бажають розвивати свою професійну майстерність, вдосконалювати рівень своєї компетентності, що веде до розвитку компетенції учнів – нашої головної задачі.
  Луганський методичний центр щиро дякує директору Луганської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Ірині Приходько, заступнику директора з навчально-виховної роботи Олені Носко, методичному об’єднанню вчителів іноземних мов школи за допомогу в підготовці та проведенні виставки;  директору Луганського ліцею іноземних мов Анатолію Каташову, заступнику директора з навчально-виховної роботи Наталії Нікішиній, методичному об’єднанню вчителів іноземних мов ліцею за допомогу в підготовці та проведенні майстер-класів.  

 

Переглядів: 408 | Додав: metodist | Рейтинг: 2.3/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2016