Поиск

Календарь

«  Декабрь 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Научно-методический центр развития образования
"Научно-методический центр
развития образования"


Школьный гид
"Школьный гид"


ГАРМОНИЯ
Образовательная система "ГАРМОНИЯ"


ЕГЭ
Единый Государственный Экзамен


ЕГЭ
"Открытый урок"


ЕГЭ
"Сфера Знаний"

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Воскресенье, 04.12.2016, 23:21
Приветствую Вас Гость | | Главная | | Регистрация | Выход | Вход
ОБРАЗОВАНИЕ     ЛУГАНСКА
О Б Р А З О В А Т Е Л Ь Н Ы Й  П О Р Т А Л 
Г О Р О Д А  Л У Г А Н С К А
Учитель року - 2014


КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2014"


   Дронова Олена Іванівна - вчитель географії  комунального закладу «Луганська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 48». 

   Переможець міського та призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014», номінація «Учитель географії». 

   Методична проблема: «Формування і розвиток картографічної компетенції учнів як засіб підвищення якості навчання географії».

   Педагогічна діяльність вчителя вирізняються творчим підходом, якісним застосуванням інноваційних технологій та спонукають учнів до постійного пошуку, що формує в них навички самостійно здобувати знання й застосо-вувати їх на практиці. Робота вчителя спрямована на використання практичних умінь та навичок, особливо роботи з картою, що дозволяє впроваджувати різноманітні форми та методи роботи з формування картографічної компетенції. Багато уваги вчитель приділяє особистісно-орієнтованому навчанню, формує логічне мислення, використовує можливості мультимедійної системи. Система роботи вчителя включає використання карт атласу та настінних карт для отримання інформації та її узагальнення; встановлення причино – наслідкових зв’язків; застосування картографічного матеріалу під час вивчення шкільного курсу географії. Досвід педагога дозволяє реалізувати багато завдань сучасної освіти і виховання та може бути використано для навчання педагогів-географів, а також у повсякденній практиці.

   Учні Олени Іванівни були призерами ІІ та ІІІ, учасниками ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії. Вчитель ділиться досвідом роботи з колегами на міських та шкільних методичних об’єднаннях учителів географії, презентує свій досвід на семінарах, педагогічних вернісажах. Учитель постійно підвищує свій фаховий рівень. Методичні здобутки Олени Іванівни представлені он-лайн в фаховому журналі видавництва «Основа». За високий рівень професіоналізму, вагомий внесок у розвиток освіти міста та успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління Дронова О.І. у 2013 р. була нагороджена грамотою Управління освіти Луганської міської ради. 
    

Copyright MyCorp © 2016