Поиск

Календарь

«  Декабрь 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Научно-методический центр развития образования
"Научно-методический центр
развития образования"


Школьный гид
"Школьный гид"


ГАРМОНИЯ
Образовательная система "ГАРМОНИЯ"


ЕГЭ
Единый Государственный Экзамен


ЕГЭ
"Открытый урок"


ЕГЭ
"Сфера Знаний"

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Среда, 07.12.2016, 00:46
Приветствую Вас Гость | | Главная | | Регистрация | Выход | Вход
ОБРАЗОВАНИЕ     ЛУГАНСКА
О Б Р А З О В А Т Е Л Ь Н Ы Й  П О Р Т А Л 
Г О Р О Д А  Л У Г А Н С К А
Проекти, гранди


ПРОЕКТИ, ГРАНДИ ДЛЯ ОСВІТЯН

 

I*EARN - Міжнародна освітня та ресурсна мережа. За допомогою I*EARN учні більше 90 країн світу створюють спільні міжнародні та національні проекти за різними напрямами. В Україні ця програма з 1998 року, її роботу підтримує Ресурсно-методичний центр "АЙОРН". Створена національна мережа програми АЙОРН-УКРАЇНА, в якій співпрацюють сотні шкіл з різнихрегіонів України.До уваги громадсько-активних освітян: 
запрошуємо до участі у 2-денному всеукраїнському семінарі із обміну досвідом

Східноукраїнський центр громадських ініціатив запрошує до участі у 2-денному всеукраїнському семінарі із обміну досвідом впровадження польського досвіду діяльності сільських шкіл - центрів активності громад. Орієнтовне місце і дати проведення семінару – м. Луганськ, 26-27 березня 2011 р.
Семінар надасть учасникам можливість проаналізувати діючі в Україні альтернативні форми закладів середньої та дошкільної освіти, успіхи і проблеми пристосування польського досвіду діяльності громадсько-активних шкіл до українських реалій. Учасники семінару розвинуть професійні кваліфікації у сфері побудови партнерства закладу освіти з громадою, матимуть можливість обмінятися досвідом із колегами, українськими та польськими експертами.
Цей захід є частиною всеукраїнського проекту "Поширення адаптованого польського досвіду задля  збереження освітніх послуг в сільській місцевості", що реалізується Східноукраїнським центром громадських ініціатив за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" в рамках програми "Схід – Схід: партнерство без кордонів".
Даний проект спрямований на українських педагогів та працівників НУО, що мають власні напрацювання з впровадження польського досвіду діяльності громадсько-активних шкіл по збереження освітніх послуг в сільській місцевості. Мета проекту: узагальнити та поширити серед громадсько-активних педагогів різних регіонів України успішно апробовані практики застосування польського досвіду діяльності шкіл - центрів активності сільських громад.
У рамках проекту також заплановано видання антології-посібника "Школа - центр активності громади: узагальнення адаптованого польського досвіду збереження освітніх послуг в сільській місцевості".

Умови участі у семінарі: організатори забезпечують запрошених учасників харчуванням та проживанням під час семінару, роздатковими навчальними матеріалами, компенсують витрати на проїзд.
 Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.
Для участі в семінару необхідно заповнити реєстраційну анкету та подати матеріали до антології-посібника. Формуляр анкети та вимоги до написання статей до антології-посібника можна скачати на сторінці http://www.totalaction.org.ua/project/pol-experience-to-school/about
Заповнену анкету та матеріали просимо надсилати до 10 березня 2011 року на електронну адресу ukrpoldosvid@gmail.com або факсом на номер (0642) 491 374 чи поштою на адресу: СЦГІ, 30-й квартал, б.2 кв. 14, м. Луганськ, 91005.

Партнери проекту: Суспільно-просвітницьке Товариство допомоги потерпілим та неповносправним «Едукатор» (м. Ломжа, Польща),  Вінницька правозахисна група, Львівський регіональний благодійний фонд «Резонанс», громадська організація М’АРТ (м.Чернігів), Харківська обласна фундація «Громадська альтернатива».

Контактні особи:
Альона Переходченко, тел. 050 19 04 952
Оксана Дрєпіна, тел. 050 923 41 17

Copyright MyCorp © 2016